פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

iTunes

איך מורידים אייטונס?

איך מורידים ומתקינים אייטונס ('iTunes') על מחשב PC?
אף על פי שהתוכנה עוצבה על ידי חברת אפל, אייטונס עובד מצויין על גבי ווינדוס. להתקנת אייטונס על המחשב, יש להתחיל בדף ההורדה שעומד לרשותכם בחינם באתר אפל.

iTunes

שלבי הורדה והתקנה של אייטונס

 1. הורידו את תוכנת ההתקנה של iTunes מהאתר של אפל
 2. עיינו באתר האינטרנט של אפל ולחצו על כפתור ההורדה בחינם. מלאו את הוראות ההתקנה בקפידה והתקינו את התוכנה בכונן הקשיח. בחרו מיקום נוח בכונן הקשיח לשמירת תוכנת ההתקנה.
 3. הפעילו את תוכנת ההתקנה
 4. לחצו לחיצה כפולה על הקובץ iTunesSetup.exe להתקנת אייטונס. במסך הפתיחה, לחצו על כפתור 'הבא' ('next'). ההתקן יציג את תיבת הסכם הרישיון.
 5. לחצו על אישור קבלת תנאי ההסכם ואז על 'הבא' ('next')
 6. תוכלו לגלול מטה כדי לקרוא את הסכם הרשיון של אפל. עליכם לאשר את תנאי ההסכם אחרת לא תוכלו להמשיך בתהליך התקנת אייטונס. לאחר לחיצה על 'הבא' (שפעיל רק במידה וסימנתם לאשר את תנאי ההסכם), ההתקן יציג את אפשרויות ההתקנה.
 7. בחרו את אופציות ההתקנה של אייטונס
 8. תוכלו לאפשר או לבטל את האופציות הבאות: (א) להוסיף לשולחן העבודה קיצור דרך לאייטונס וקוויקטיים (' להורדת QuickTime'). (ב) להשתמש באייטונס כברירת המחדל לנגינת קבצי אודיו.
 9. בחרו את שפת האייטונס שלכם
 10. שפת ברירת המחדל היא אנגלית. אם תעדיפו להתשמש בשפה שונה, בחרו בה מהרשימה הנפתחת.
 11. בחרו את תקיית היעד עבור אייטונס
 12. כברירת מחדל, תוכנת ההתקנה מניחה שתרצו להתקין את אייטונס בתקיית 'Program Files' בכונן C. במידה ותעדיפו להתקין את התוכנה בתיקייה אחרת, לחצו על 'Change' כדי להשתמש בתוכנת אקספלורר של ווינדוס על מנת לאתר את התיקייה הרצויה.
 13. לחצו על התקנה לסיום ('Install')
 14. לאחר לחיצה על install, התוכנה מסיימת את ההתקנה ומציגה את תיבת הודעת ההשלמה. לחצו על סיום ('Finish'). אתחול המחשב מחדש לאחר תהליך ההתקנה הוא תמיד רעיון טוב.

קישור להורדה:

itunes download

 

 

בהצלחה, צוות Dapps – חברה לפיתוח אפליקציות