פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

Google Play

5 דברים שאולי לא ידעת על Google Play

גלה מהו גוגל פליי ומה עליך לדעת מהשירות, גם אם אינך משתמש אנדרואיד
חברת גוגל, שזכתה לביקורות רבות על פיצול הצעותיה, נוקטת יוזמה לאיחוד שירותי המדיה הדיגיטלית שלה. חברת גוגל הכריזה על גוגל פליי (באנגלית: 'Google Play'), שירות שמשלב Google Music, ספרים, סרטים ואפליקציות למרכז בידורי אחד.

1.להלן הסקופ :

בתמצית, Google Music. Google eBookstore ושוק האנדרואיד מוזגו יחדיו ליצירת גוגל פליי. השירות לא רק שיאפשר רכישת מוסיקה, סרטים, ספרים ואפליקציות, אלא שהמוצרים יאוחסנו "בענן". תוכלו לבצע את אותן המשימות על גבי סמארטפון אנדרואיד והטאבלט על ידי השימוש באי אלו אפליקציות (על כך נרחיב בהמשך).
שני היעדים – הרשת והמובייל – נשארים מסונכרנים. לכן, ברכישת אפליקציה, סרט, שיר, או ספר, דרך אתר גוגל פליי, התוכן יהפוך זמין באופן מיידי על גבי טלפון האנדרואיד (ו\או טאבלט). כמו כן, אם תשכרו סרט דרך טאבלט האנדרואיד, הוא הופך זמין לצפייה דרך המחשב הנייח או הנייד גם כן.
הודות והטכנולוגיה מבוססת ענן, הרכישות לא תופסות מקום רב מידי על גבי המחשב, הטלפון החכם או הטאבלט. אפשר לטעון שזה בעצם iTunes-פוגש את-iCloud עבור המשתמש האנדרואידי.

2.התוכן זמין ברשת וכבר בדרך לאנדרואיד שלך:

חנות הפליי כבר זמינה ב- play.google.com ובתור גולש תוכל לשים לב שזו תחנה אחרונה ויחידה עבור כל השירותים המוזכרים מעלה. למעשה, אם תנסה להגיע לחנות האנדרואיד, תופנה לחנות גוגל פליי.
כשבוצע המעבר, משתמשי אנדרואיד קיבלו את ההודעות הבאות למכשירים שבשרותם:

  1. Android Market יהפך "Play Store"
  2. Google Music יהפך "Play Music"
  3. Google Movies יהפך "Play Movies"
  4. eBookstore יהפך "Play Books"

Google Play

"במידה ולא תרצה להמתין לעדכון האוטומטי של גוגל, תוכל לבצע את העידכון ידנית ובאופן עצמאי."

3.האם אני יכול להעלות את הסרטים והמוסיקה שלי? 

Google Music מאפשר, שמאפשר אחסון של עד 20,000 שירים לכל משתמש, נשאר זהה. הדבר היחיד שהשתנה הוא השם, Play Music. כל מוסיקה שנרכשה או הועלתה נשארה זמינה, ומשתמשים יכולים להמשיך להעלות את המוסיקה האהובה עליהם דרך music.google.com (לא זמין עבור אזורים מסויימים), או על גבי האפליקציה המותגת והמחודש של אנדרואיד, Play Music.

 4.אפילו משתמשים שאינם משתמשי אנדרואיד יכולים להנות מגוגל פליי : 

הבה נהיה ברורים: אף על פי שגוגל פליי משווקת ישירות למשתמשי אנדרואיד, כל משתמש גוגל יכול להתשמש בשירות ולנצל את שירות מבוסס ענן לניהול תכנים. לכן, תוכלו לשכור סרטים, להעלות ולרכוש מוסיקה ולרכוש ספרים דרך המחשב הנייח, ולגשת לתוכן דרך כל אמצעי טכנולוגי אחר שבשרותכם.

5.האם האופי מבוסס הענן של גוגל פליי יהרוג את תכנית הנתונים שלי?

 לא. למרות שכל המידע של אנשים מאוחסן בענן, כולו זמין להפעלה offline, כולל ספרים, סרטים, מוסיקה וכו. כמובן שכמות התוכן שניתן לאחסן offline, או "cache" ('זיכרון מטמון'), תוגבל לקיבולת האחסון של המכשיר שברשותך.
המשך גלישה נעימה, צוות Dapps – חברה לפיתוח אפליקציות