פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

פיתוח אפליקציות פרילנסרים

פרילנסרים – יתרונות וחסרונות

פרילאסר
בעלי עסקים רבים חולמים על בניית אפליקציה שתהפוך וראלית ותביא עמה תשומת לב והכרה בינלאומיים. אחרים פשוט מעוניינים באפליקציה פונקציונלית אותה יוכלו להציע ללקוחותיהם כאמצעי להקל על חייהם וחיזוק קשרי הלקוחות הכל כך חשוב בימינו. עם מספר הולך וגדל של אתרי "בנה אפליקציה בעצמך" (רבים מהם במחירי רצפה), בעלי חברות רבות בוחרים במסלול החופשי והקל, ובכך עוקפים את הצורך בשכירת מפתח אפליקציות פרילנסר מחברות כוח אדם או חברת פיתוח אפליקציות חיצונית. אבל, האם הגישה היא בהכרח הטובה ביותר? להלן רשימה מתומצתת של יתרונות וחסרונות בשכירת מפתחי אפליקציות פרילנסרים.

פיתוח אפליקציות בעזרת פרילנסרים: חסרונות

חוויית משתמש ברמה גבוהה

לעומת השימוש במפתח פרילנסר שאולי אינו מודע לצורך בחוויית המשתמש, קלות ונוחות השימוש באפליקציה בדרך כלל טמונים כבר בשורש התכנות לבניית אפליקציה בעצמך. אולם, פשטות היא לא בהכרח הדרך החכמה אם ברצונך לפתח אפליקציה משפיעה ושימושית.

תקשורת בכיוון אחד

עבור בעלי חברות ועסקים שאינם מוכשרים באומנות התקשורת, עבודה מול מפתח אפליקציות פרילנסר עלולה לגרוע זמן רב יותר מתוכנת פיתוח אפליקציה "אוטומטית". מנגד, תוכנת "עשה זאת בעצמך" נעזרות בשבלונות פיתוח קבועות מראש, מה שהופך אותן לפחות אידאלית אם ברצונך לפתח אפליקציה ייחודית שתבלוט בשוק האפליקציות למובייל.

זמן פיתוח מהיר (Time to Market)

השימוש בתכנת פיתוח אפליקציות מאפשר למשתמש שליטה רבה יותר במועד סיום הפרויקט, מה שמבטיח תזמון השקה מהיר יותר. התכונה יכולה להיות מאוד שימושית במידה ומטרתך היא להשיק אפליקציה במועד קצר, כשתועלת ואיכות הן בעדיפות נמוכה יותר. פיתוח אפליקציות בעזרת תוכנת פיתוח אונליין מול מפתח אפליקציות פרילנסר

הבסיס ולא מעבר

אם אתם מחפשים משהו פשוט ובסיסי, אתר שמציע בניית אפליקציה בעצמך הוא הבחירה הנכונה. עם זאת, במידה וברצונכם לפתח אפליקציה שימושית מאוד וייחודית, שכירת מפתח אפליקציות פרילנסר היא ללא ספק הבחירה החכמה יותר. הדינמיות שביכולות הפיתוח העצמאיים יעניקו לכם את החופש לעצב ולשדרג כל אלמנט שתבחרו באפליקציה.
מידת החזר על השקעה (ROI)
ניתן בהחלט לטעון שללא השקעה על מפתח אפליקציות מקצועי ושירותיו, חברה חוסכת לעצמה כסף רב ובכך מבטיחה החזר הוצאות ורווחים תוך זמן קצר יותר. אולם, בהעדר אפליקציה שהיא גם שימושית, פרקטית וגם ייחודית, ההחזר עלול להיפגע. מצד שני, שכירת חברת פיתוח אפליקציות עשויה להגדיל את סיכויי ההחזר בסיום הפרויקט. אפליקציה איכותית היא המפתח להנעת משתמשים לשירותים והמוצרים שהנכם מציעים וכתוצאה – הגדלה בהכנסות.

פונקציונליות צולבת מוגבלת
שכירת מפתח אפליקציות פרילנסר מקצועי תבטיח פונקציונליות צולבת עבור המספר הרב ביותר של מכשירי מובייל וטאבלט. בנקיטת גישת "עשה זאת בעצמך", הנך מגביל את עצמך וכתוצאה, יתכן ותמנע אחוז גבוה של משתמשים פוטנציאלים מלהיחשף, להוריד ולהשתמש באפליקציה שלך. פרילנסרים לפיתוח אפליקציות מול תוכנת "עשה זאת בעצמך" (DIY): מסקנות
בניית אפליקציות אפקטיבית תלויה במידה רבה על שילוב מאוזן של יצירתיות, ניסיון, מומחיות מקצועית והבנת השווקים. במידה ומטרתך היא לפתח אפליקציה פופולרית שלקוחות ישתמשו בה באופן קבוע ויומיומי, שקול עבודה עם מפתח אפליקציות להפיכת החזון למציאות.
חברת Dapps לפיתוח אפליקציות מציעה שירותי פיתוח ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים סבירים יחסית לחברות פיתוח רבות בשוק הפיתוח למובייל.
הנך מוזמן לפנות לצוות המפתחים המקצועי שלנו בכל שאלה ו\או הצעת מחיר: 072-3712520 | צור קשר