פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

מהו המחיר לפיתוח אפליקציות? מלאו פרטי התקשרות לקבלת ייעוץ ללא תשלום!

  שם

  ☎ טלפון

  ✉ אימייל

  *לא יעשה שימוש כלשהו בכתובת הדוא"ל או הטלפון

  Dapps פיתוח אפליקציות Native IOS ,Android

  Dapps גאה להציג מגוון רחב של פתרונות כוללים עיצוב, פיתוח ואפיון חוויית משתמש לאפליקציות לעסקים מוסדות ופרטים שמעוניינים לרכוב על גל ההצלחה של עולם המובייל!
  חברתנו מתמחה בפיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות מונחות מיקום (Mobile GPS), פיתוח אפליקציות לארגונים ומוסדות. Dapps מלווה את כל שלבי פיתוח האפליקציה משלב האפיון, פיתוח ועד העלאה לאפסטור,  או לפיתוח לאנדרואיד מכוון ל-Google Play.

  פיתוח אפליקציות

  מחיר לפיתוח אפליקציות? יש דבר כזה?

  יש לך כבר רעיון לאפליקציה ואתה בטוח שהיא תכניס לך המון כסף ולא פחות חשוב מכך, תספק ערך גבוה למשתמשים שלה. פיתוח אפליקציה הוא פרויקט מורכב וכמובן יקר ברבים מהמקרים ובשביל שתוכל לגייס את הכסף אם באמצעות משקיעים או בכל דרך אחרת אתה צריך לדעת מהו המחיר לפיתוח אפליקציות. כבר בשלב הזה חשוב שתזכור שמרכיב השיווק הוא מרכיב מרכזי בהוצאות העתידיות על האפליקציה. אך בוא נתמקד קודם בפיתוח – מהי העלות? איך מחשבים אותה וכמה כל איש מקצוע לוקח? ממה מורכבת הצעת המחיר של האפליקציה?

  פיתוח אפליקציות עלות

  הכול מתחיל עם אפיון מקצועי!

  חברה רצינית ומקצועית לפיתוח אפליקציות או מפתח אפליקציות עצמאי לא יזרקו לך סתם כך הצעת מחיר. הדבר החשוב ביותר בשלב זה הוא מסמך האפיון, מסמך שמגלם בתוכו את מטרת האפליקציה, קהל היעד שלה וכמובן מה היא דורשת בשביל לפתח אותה ולהעלות אותה לאוויר. הערכת שעות פיתוח לא מדויקת ולא בהתאם למסמך אפיון עלולה להיות בעייתית מאוד. אם היא תהיה גבוהה מידי ביחס לעבודה הדרושה, תפסיד כסף, ואם היא תהיה נמוכה מידי, בשלב כלשהוא ידרשו ממך עוד ועוד הוצאות בשביל לכסות את עלויות העבודה שלא נלקחו בחשבון. מסמך האפיון כולל שני חלקי עיקריים:

  • הגדרת הרכיבים של האפליקציה, איך הם יעבדו ואיך הם "ידברו" האחד עם השני. אלו פיצ'רים נדרשים ומה נדרש בשביל שהם יעבדו.
  • הכנת סקיצה של המסכים השונים באפליקציה, תוך הקפדה על חוויית משתמש פשוטה ונוחה.

  האפיון יקבע קודם כל את ההיתכנות הטכנולוגית של האפליקציה, מהן הדרישות והבעיות העלולות להיות ואיך מתגברים עליהן, מהן תשתיות הפיתוח הדרושות, מה תהיה איכות האפליקציה, מה יהיה העיצוב שלה וכמובן מה יהיה המודל העסקי שלה.

  לאחר שכל אלו נקבעו וישנו אפיון מקצועי ומפורט, מסמך שיש בו את כל מה שצריך בשביל להמשיך הלאה, ניתן להתחיל ולדבר על עלויות ומחירים.

  עלויות האפיון – העלויות משתנות כמובן מחברה לחברה וממפתח למפתח, אך ניתן לומר בגדול שאפיון אפליקציה קטנה יעלה סביב ה-3000 ₪, אפיון אפליקציה בינונית יעלה סביב ה-7000 ₪, ואפיון אפליקציה גדולה יעלה סביב ה-15000 וצפונה מכך.

  למסמך אפיון מקצועי יש כמה יתרונות מעבר להגדרת העלויות המדויקות לפיתוח האפליקציה. הוא קודם כל יבהיר לך האם יש אפשרות טכנולוגית לפתח לך את האפליקציה אותה אתה רוצה לפתח, הוא יעשה לך סדר בראש בכל הקשור למודל העסקי, תראה את המסכים והחלום פתאום ייראה אמיתי מאי פעם, וכמובן, תוכל לקחת את האפיון הזה וללכת לחברות נוספות ולהמשיך משם אם מכל סיבה שהיא לא תרצה להמשיך ולעבוד עם החברה שכתבה את האפיון.

  אנשי מפתח בפרויקט ועלויות שעות העבודה שלהם.

  פרויקט פיתוח אפליקציה מערב כמה אנשי מקצוע ולעיתים צוות שלם עובד כמה חודשים על פיתוח אפליקציה אחת בלבד, תלוי כמובן מהן דרישות הפיתוח ומה היקף העבודה. הנה אנשי המפתח שיהיו מעורבים בפיתוח האפליקציה ועלויות שכר ממוצעות במשק.

  • מפתחי האפליקציה – אלו האנשים שיוצרים את הקוד של האפליקציה והופכים את האפיון לדבר האמיתי. הם מפתחים את צד השרת ומקימים את מאגר המידע של האפליקציה (מסד נתונים) וכמובן כותבים את צד הלקוח, שזו היא האפליקציה עצמה שתהיה במכשיר. לאחר שהם מסיימים לפתח הם עובדים מול הבודקים (עליהם נדבר עוד מעט) בשביל להתגבר על תקלות ובעיות, וכמובן מול מנהל הפרויקט.

  שעת עבודה לפיתוח – 250-500 ש"ח

  • מנהל הפרויקט – מנהל הפרויקט כשמו כן הוא, אחראי על הכול מההתחלה ועד הסוף. הוא יסדר את התהליך ויתרגם אותו לסדר עבודה מסוים, תוך עמידה בזמנים בלי להוריד מהאיכות הדרושה. מנהל הפרויקט מנצח על העבודה ועוקב כל הזמן אחר ההתקדמות שלה, וכשהוא מקצועי ויעיל אתם יכולים להיות רגועים שהפרויקט שלכם מתקדם בקצב הנדרש.

  שעת עבודה למנהל פרויקט – 200-350

  • בודקי האיכות – אלו אנשי ה-QA שתפקידם הוא לעקוב אחר הפרויקט ולבדוק אותו כל הזמן. הם מבצעים בדיקות בשלבים שונים של הפרויקט ומדווחים למפתחים ולמנהל על בעיות ותקלות שצריך להתגבר עליהן, ועד שמבחינתם האפליקציה לא מושלמת הם לא מאשרים אותה. בשלבים הראשונים הם עושים בדיקות "על יבש" ובשלבים מאוחרים יותר "על רטוב" מה שאומר בדיקת פעולתה של האפליקציה על המכשירים השונים.

  שעת עבודה של אנשי QA – סביב ה-200

  • עיצוב גרפי ועיצוב חוויית המשתמש -אנשי העיצוב הם אלו שיכריעו האם האפליקציה תהיה פופולארית, האם היא תהיה נוחה לשימוש והאם הגולשים יבצעו פעולות שאליהן הם מכוונים. אפליקציה בסופו של דבר צריכה להיות כלכלית והוויזואליות שלה כמו השימושיות שלה חשובים מאין כמוהם.

  שעת עבודה של מעצב – 200-300

   

  עבודה מקצועית = תוצאה איכותית

  כמובן שכל חברה שתגיעו אליה תספק לכם הצעת מחיר שונה, אך ככל שתצליחו "לפגוע" בחברה הנכונה לפרויקט שלכם גם אם היא תהיה יקרה יותר יחסי לאחרות כך התוצאה תהיה טובה יותר, ותצליחו לפתח את האפליקציה שתמיד חלמתם עליה.

   

   

  גישות שונות ומומלצות לתקצוב עלות פיתוח אפליקציות

  גישה אחת היא להתחיל עם סכום מוקצב מלמעלה למטה, ולהחליט כמה מהתכונות הרצויות ניתן להכיל במסגרת התקציב. אולם, לעתים קרובות, לקוחות נמנעים מהצגת התקציב במלואו מבעוד מועד, ובצדק.
  הגישה הנוספת היא בהתחלת איסוף דרישות מלמטה למעלה והערכת עלות הפרויקט. אבל, בהסתמך על ניסיוננו וידע\חוסר ידע של לקוחות, התהליך יכול להיות קצר או ארוך מאוד; לחלק מלקוחותינו אפילו לא היה טאבלט ותהליך ההיכרות עם מערכות ההפעלה והתכונות עלול לקחת זמן רב. שמנו לב שלעתים אפליקציות נתפסות כישות עצמאיות אפילו כשהן משרתות נתונים שמוזנים משרת; המחשבה שאפליקציה עלולה לדרוש מערכת ניהול תוכן עורפית הפתיעה לא מעט יזמים. באותה מידה, עלויות קידום אפליקציה עלולות שלא להילקח בחשבון בתחילת הפרויקט, כך שאנו ב Dapps רואים בזאת חובתנו להדגיש את חשיבות החישוב הנוסף מבעוד מועד.
  אם כך, למה לחכות? ערכו את סקר השווקים המתאים לחישוב עלות פיתוח האפליקציה הבאה שלכם, או צרו עמנו קשר לייעוץ מקצועי והצעת מחיר.