פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

פיתוח אפליקציה לעסק

עתיד עולם העסקים טמון בפיתוח אפליקציות לעסקים

"אנו חיים בעידן בו אפליקציות הפכו למרכיב חשוב יותר ויותר בחיינו"

זו הייתה מקדמה ראויה למאמר על פיתוח אפליקציות לפני כמה שנים. בסביבת התקדמות טכנולוגית סוערת ומשתנה במהירות, אנו מחויבים להצהיר כי כמעט כל תחום בחיינו הנוכחיים שזור עמוקות בטכנולוגיית אפליקציות למובייל ואינטרנט. בעבר יצרנו את הטכנולוגיה הנפלאה לסייע לנו בביצוע מסוימות בסיסיות, כמו גלישה ברשת לאיתור מידע או ניווט ברחבי העיר והארץ. כמו כן, חברות אימצו צורות רבות של אפליקציות במטרה לסייע לפעול השוטף של העסק, לסייע לעובדים וללקוחות כאחד. כיום, אפליקציות מובייל בלתי נפרדות מחיפוש כל עסק שמכבד את עצמו.

פיתוח אפליקציה לעסק

במרוצת השנים, עסקים רבים פיתחו אפליקציות במטרה להקל על חייהם של לקוחותיהם. אפליקציות "עסקים לצרכן" אלו המכונות באנגלית "business-to-consumer", או בקיצור "B2C", נועדו בעיקר לשפר יחסים ארוכי טווח בין עסקים ללקוחות, והגברת הכנסות. אולם, מגמה שמתחילה להצמיח שורשים היא פיתוח אפליקציה לעסק לשימוש לצרכים פנימיים, במטרה להפוך את חייהם של עובדי חברות לקלים ונוחים יותר. אפליקציות עסקים אלו (בכינויי enterprise apps) עוזרות לחברות בפתרון בעיות פנימיות בעזרת השימוש במאגרי מידע גדולים בעלי יכולת למידה עצמית. דוגמאות נפוצות לסיוע שכזה הן מערכות חיוב אוטומטיות, תכנון מלאי ומשאבים, עיבוד תשלומים, ניהול ניידות ותכנון עלויות.

יתרונות בפיתוח לעסק ושימוש במיקור חוץ לניהול:

ישנן כמה יתרונות והזדמנויות, הן עבור עסקים שמאמצים את האפליקציות הפנימיות הללו והן עבור חברות פיתוח אפליקציות לעסקים. חברות שמאמצות אפליקציות ארגון פנימי חוות עלייה חדה ביעילות הודות לשיפור בנוחות העובדים, גידול בפריון העבודה, ירידה בהוצאות תפעוליות, ועליה בניידות בשטח. כפי שהזכרנו, אפליקציות פנים עסקיות משתמשות במאגרי מידע גדולים, ולומדות דרך המידע שנאסף לסייע לחברה בצורה אופטימלית, אם על ידי שימוש ביישום החברה או שירות ענן.

עבור חברות פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציה לעסק מוביל להזדמנויות חדשות רבות. לעתים, אפליקציות לשימוש פנים עסקי נחשבות מורכבות יותר לפיתוח וניהול מאשר אפליקציות רגילות שמיועדות לצרכן. כיוון שכך הדבר, לא רק שתהליך הפיתוח יוקצה בחלקו למיקור חוץ, ניהול האפליקציה גם כן תעבור בחלקו, אם לא במלואו, לניהול על ידי מקור חיצוני. התהליך יצר שוק חדש ומרענן עבור מפתחי אפליקציות רבים.

כל שנייה מבוזבזת היא החמצת ההצלחה בעולם הדיגיטלי

פיתוח אפליקציות לעסקים משגשג. עסקים אט אט מתחילים להפנים שעליהם לאמץ את הניהול הפנימי להתאים לטכנולוגיה המתפתחת של ימינו. על מפתחי אפליקציות להבין שזה נעשה קל יותר הן לפתח אפליקציות לעסקים והן להציע שירותי ענן. צמיחה בחוויית משתמשים רב ערוצית כמו גם הצורך בנתונים בזמן אמת יוצרים עסקים חדשים. ככל שיותר חברות תתחיל לסמוך על נתונים ומכונות לומדות למקסימום יעילות העסק, יותר עסקים יאמצו את סוגי האפליקציה האלו, ויניעו את המידע מחוץ לחומות האש שלהם לעבר הענן. חברות פיתוח אפליקציות לעסקים חייבות לנצל את ההזדמנות בזמן ולהבין, שבשוק התחרותי והמתפתח במהירות, כל שנייה מבוזבזת היא החמצת הזדמנות להצלחה בשוק העתיד של פיתוח האפליקציות.

המשך גלישה נעימה, Dapps.