פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

סטארט אפ לאפליקציה

איך לבנות סטארט אפ לאפליקציה ללא שום ידע טכני, אם הנך יזם עם רעיון לאפליקציה אבל חסר לך הידע בקידוד, אל דאגה. יש לא מעט אופציות לעזור לכם להניע את הפרויקט:

לא כל יזם סטארט אפ לאפליקציה הוא בהכרח מתכנת, והם גם לא חייבים להיות. כיזם, תעשה הרבה יותר מכתיבת קוד. עליך להתמודד עם אימותי מיצר, כישורי שיווק, חקר שווקים, שיווק, שימור לקוחות, קשרי לקוחות, ניהול כספים, חשבונאות ועוד.האמת היא שהרשימה אינסופית.למעשה, אפילו יזמים שהם מפתחי אפליקציות עסוקים במעט מאוד קידוד ברגע שהאפליקציה מתחילה לצבור תאוצה. לכן, אם אינך יודע תכנות אפליקציות, אך עדיין מעוניין לבנות תכנית סטארט אפ לאפליקציה, יש כמה אופציות שעומדות לרשותך.כאן, ראוי לציין שמציאת מתכנת מקצועי ליוזמה שלך מומלצת ביותר, אולם סביר להניח כי רוב המתכנתים האיכותיים כבר תפוסים בעבודה על יזמות משלהם או שכירים במשרות בשכר גבוה.אם כן, להלן הדברים שכן תוכל לעשות לטובת פיתוח הרעיון לאפליקציה שלך גם אם אינך יודע קידוד ותכנות.

סטארפ אפ

תוכל ללמוד לתכנת

  • אם נשיא ארה"ב אובמה יכל לעשות זאת, גם אתה תוכל. זה באמת לא עד כדי כך מסובך ותוכל להתחיל בקורסים אונליין ואתרים שמציעים לימוד מבוסס הטכנולוגיה עליה תרצה להתבסס.
  • תוכל לבדוק את המאמר הבא שהכנו על קורסים לפיתוח אפליקציות.
  • כל שאתה זקוק לו הוא די כישורים לפיתוח הגרסה הראשונה לאפליקציה שלך. מספיק לעמוד בדרישות הסף של חנויות האפליקציות כמו 'גוגל פליי', והעלאת האפליקציה שלך לחנות האפליקציות תפתח עולם חדש ומרהיב של אפשרויות.
  • משם, תוכל להתפתח לגיוס הון, שכירת מפתח משלך או שימוש בשירותיהן של חברות פיתוח אפליקציות מקצועיות, או שכנוע שותפים להצטרף אליך כצוות מאחר וכבר הוכחת את רצינותך ויכולתך לגייס הון.
  • כל זאת, כשתוכיח שיש ביקוש למוצר שאתה בונה באמצעות גרירה לפעולה אמיתית. אם לא תעשה, זה לא יקרה.

תוכל לשכור צוות פיתוח חיצוני לסטארט אפ שלך

אם אינך מעוניין ללמוד קידוד ומעדיף להתמקד במינוף העסק, חפש צוות או שותפי פיתוח בעלי ניסיון בעבודה עם יזמים מתחילים ללא ידע טכני. חשוב לציין – 'שותפים', שונה מחברה קבלנית. יזמים מתחילים רבים מחפשים מיקור חוץ זול לפיתוח האפליקציה שלהם ולעיתים חוברים לסטודנט לפיתוח שמבטיח שביכלתו לעמוד בהתחייבות. אם כי ניתן בהחלט למצוא מפתחים צעירים ומוכשרים, מומלץ לבצע שיעורי בית לפני התחלת העבודה על הפרויקט.

להלן ציטוט בנושא מאת ג'ון קוליסון, מייסד :Stripe

"הבעיה במיקור חוץ היא שעל מנת לבצע עבודה טובה, רמת הפרטים אליהם אתה צריך להתייחס נראית כל כך גבוהה, עד שיוצא שאתה בעצם כותב "פסאדו קוד". אתה לא יכול פשוט להעביר למישהו תכונה ולבקש ממנו "לעשות אותה מגניבה". ברמת הפרטים, עדיף כבר שתכתוב את הקוד בעצמך."

אם כך, הנה מה שמומלץ לעשות:

  • חסוך מספיק לאפשר את הגרסה הראשונה של האפליקציה שלך.
  • דרך מהירה יותר היא לגייס כספים מחברים, משפחה או.. אשראי (אם כי עדיף להמנע מצעד שכזה).
  • ממומלץ שפיתוח הגרסה הראשונה לאפליקציה שלך יכלול רק את תכונת הליבה של המוצר. השאר את יתר התוספות הנחמדות להמשך.
  • תשקיע בגרסה הראשונה וצבור תנועה.

תוכל להשתמש בתוכנה לבניית אפליקציות

בדיוק כמו תעשיות רבות אחרות, גם לתעשיית האפליקציות למובייל יש כלי 'עשה זאת בעצמך', שמאפשרים לך לבנות אפליקציה גם בלי לדעת איך לכתוב שורה אחת של קוד.

אם הנך בעלים של חברה בעלת נוכחות אינטרנטית שמבקש להרחיב את נוכחותך הרשתית לנייד, כלים לבניית אפליקציה באופן עצמאי בהחלט עשויים לעזור לך. אולם, אם הנך מחפש לפתח סטארט אפ לאפליקצה חדשה ומותאמת אישית, לא תוכל לנצל את הכלים הללו.

אין ממש דרך רביעית להתחיל סטארט אפ בעולם האפליקציות אם אין לך כישורי קידוד.

בניית אפליקציה רווחית היא מאמץ משותף ועבודת צוות שדורשת תובנות ויכולות ניתוח כדי ליצור מפרטים פונקציונליים, יצירת חוויית משתמש מדהימה, קידוד ברמה בינלאומית כך שכל מתכנת יוכל להמשיך מעבודתו של המתכנת הקודם ואיש בקרת איכות שיבטיח להסיר את כל הבאגים והתקלות מהאפליקציה.

עכשיו, האם תוכל להשיג את כל זה ממתכנת זול? כנראה שלא.

אל תתפשר על צוות בינוני. הפשרה עלולה להכריע את הצלחתו או אי הצלחתו של הסטארט אפ לאפליקציה שלך.

המשך גלישה נעימה, צוות Dapps