פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

חברה לפיתוח אפליקציות

Dapps חברה לפיתוח אפליקציות – עיצוב ובניית אפליקציות לחברות בסביבת Native IOS ,Android

Dapps גאה להציג מגוון רחב של פתרונות לחברות ו – StartUp's אשר כוללים עיצוב, פיתוח ואפיון חוויית משתמש לאפליקציות לעסקים מוסדות ופרטים שמעוניינים לרכוב על גל ההצלחה של עולם המובייל! חברתנו מתמחה בפיתוח אפליקציות משחקים, פיתוח אפליקציות לכנסים, פיתוח אפליקציות חברתיות, פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות לארגונים ומוסדות. 
החברה לפיתוח אפליקציות Dapps מלווה את כל שלבי פיתוח האפליקציה משלב האפיון, פיתוח ועד העלאה לאפסטור,  או לפיתוח לאנדרואיד מכוון ל-Google Play.

פיתוח אפליקציות

מחפשים חברה לפיתוח אפליקציות? מלאו את הטופס לקבלת ייעוץ ללא תשלום!

  שם

  ☎ טלפון

  ✉ אימייל

  *לא יעשה שימוש כלשהו בכתובת הדוא"ל או הטלפון

  phone-DAPPS

  10 טיפים לפיתוח אפליקציה

  למה אתה מעוניין בבניית אפליקציה למכשירים ניידים? מעוניין "לרכב על הגל" של יזמים אחרים או שנתקלת בבעיה שלדעתך תוכל לפתור? התשובות לשאלות יקבעו אם האפליקציה שלך תנחל הצלחה או לא. לפניך מדריך שיעזור לך להתחיל אבל חשוב להבין שיתכן וההמלצות הבאות לא יעבדו עבור כל אחד. הטיפים הבאים מובאים לפניך מתוך ניסיון אישי של מפתחים בעלי רקע של לפחות שלוש שנות עבודה מול יזמים ועזרה בבנייה ושיווק אפליקציות עבורם. הנך מוזמן לנכס לעצמך את האסטרטגיה הטובה בעיניך או לעקוב אחרי המדריך מילה במילה. החשוב מכל הוא להתחיל לנוע.

  1. רעיון או בעיה?

  במידה וכבר יש לך רעיון לאפליקציה, דלג לשלב הבא. אם לא, המשך בקריאה. מעוניין בבניית אפליקציה אבל אין לך רעיון? מה שבאמת נחוץ לך זו בעיה והן בכל מקום! יזמים מוצלחים מוצאים פתרונות לבעיות בדרכים שבדיעבד נצהיר "איך לא חשבנו על זה קודם?". כשאתה מביט סביבך, כמעט כל מוצר או שירות שאתה מזהה נוצר על מנת לפתור בעיה. אתה רוצה להגיע ממקום למקום, אתה רוכש מכונית. אתה רוצה להגיע מיבשת ליבשת, לכך הומצאו מטוסים. אם כך, פקח את עיניך ואוזניך, זהה בעיות והכן רשימה. כשתציין מספר מכובד של בעיות, התחל לחשוב על דרכים לפתרונות והשאר רק עם הרעיונות ההגיוניות ביותר.

  2. זהה את הצורך

  אימות הצורך יאשר שקיימת דרישה לאפליקציה שלך. תוכל לאמת את הצורך בעזרת חיפוש אורגני במנועי החיפוש לרבות גוגל. כמו כן, פנייה לפורומים למיניהם תעזור לך להבין עד כמה ישנה דרישה לפתרון בעיה מסויימת. שיטה נפוצה נוספת  היא בניית עמוד נחיתה פשוט שמתאר באופן כללי את הרעיון לאפליקציה שלך על מנת לזהות התעניינות של קהל דרך הרשמה למנוי מייל תפוצה.

  3. פרט את הזרימה והתכונות

  אימות הצורך באפליקציה שלך משמע יש לך משהו שאנשים רוצים. עכשיו זה הזמן לפרט את פרטי המוצר שלך על גבי מסמך. בפירוט הרעיון שלך, ודא שאתה יורד לפרטי פרטים ככל שניתן. כלול את תהליך זרימת הניווט של המשתמש באפליקציה וכמו כן את כל התכונות שאתה חוזה. הדבר יעזור למפתח שלך להבין באופן ברור את הציפיות שלך.

  4. הסר תכונות שאינן תכונות ליבה

  לאחר שסיימת לפרט את זרימת התכונות, התחל לבחון שוב את הרשום והסר תכונות שאינן בהכרח נחוצות. תציע רק את תכונות הליבה של הרעיון לאפליקציה שלך. אל תכלול תכונות "שנחמד שיהיו" בגרסה הראשונית של האפליקציה, תכונות אלו תמיד ניתן להוסיף ולעדכן אחרי השקת האפליקציה לשוק. כך, תחסוך כסף בפיתוח הראשוני ותעצים את הפוטנציאל לשיווק מהיר יותר.

  5. העיצוב חשוב!

  לצערנו, לא מעט פעמים שמענו יזמים שמעוניינים בעיצוב פשוט ביותר ורוצים להתמקד על פיתוח האפליקציה. הם כל כך טועים. עיצוב האפליקציה לא בהכרח קשור למראה בלבד אלא לאופן חווית המשתמש. וינוד קוסלה מ- "Khosla Ventures" מסביר זאת היטב: "עיצוב הוא דרך להפוך טכנולוגיה לייעילה." חפש חברה שמפתחת אפליקציות ושמה דגש מיוחד על עיצוב! (חווית משתמש וגרפיקה כאחד).

  6. שכור את שירותיו של מעצב גרפי

  חפש חברה לפיתוח אפליקציות שמונה מעצבים מוכשרים וצוות אנשי פיתוח מבוסס. לפני שתינעל על חברת פיתוח כזו או אחרת, בדוק את אמינותם ותיק העבודות שברשותם אונליין. אם ראית אפליקציה שמצאה חן בעינך בתיק העבודות שלהם, רוב הסיכויים שמצאת את החברה המתאימה עבור פיתוח מוצרך.

  7. צור חשבון מפתח – Sign in to My Apple ID to manage your account

  • Sign in to iCloud on a new device or at iCloud.com
  • Sign in to iMessage, Game Center, or FaceTime
  • Make an iTunes, iBooks, or App Store purchase from a new device
  • Get Apple ID related support from Apple

  עליך ליצור חשבון מפתח בפלטפורמת חנות האפליקציות המתאימה על מנת שתוכל לשווק את הרעיון שלך. האנדרואיד של גוגל גובה 25$ לשנה ואפל גובה 99$ על בסיס שנתי (מחירים עלולים להשתנות). קיימת האופציה להירשם כפרטי או כחברה.

  8. שילוב ניתוחים

  ניתוחים טכניים וסטטיסטים עוזרים לך לעקוב אחר הורדות, מעורבות משתמשים ושימור. תוכל להשתמש בכלים כגון Flurry, שמוצע חינם, ו- Localytics שניתן להשיג בגרסת חינם או בתשלום.

  9. פידבק ואילתור

  ברגע שהאפליקציה שלך באוויר, מקבץ הלקוחות הראשוני והתנהגותם יעניקו לך את התובנות הדרושות לשפר ולייעל את האפליקציה. שיפורים והתייעלות הם קבועים כך ששים לב לפידבק שאתה מקבל והמשך בפיתוח.

  10. הצגת תכונות

  ראשית, פיתוח גרסת ביטא מוגבלת של אפליקציה הכוללת רק את האלמנטים המכונים "ליבה". כעט זה הזמן להעריך ולהציג את יתר התכונות שבחרת להשמיט מהפיתוח הראשוני. הודות לניתוח ופידבק שתקבל ממשתמשים, תדע האם התכונות הנותרות רלוונטיות. השלבים אינם קדושים אלא קוים מנחים לפיתוח אפליקציה או מציאת חברה שתפתח עבורך את רעיונך. כך או כך, ברגע שהחלטת להתחיל בפיתוח, דע ששלב פיתוח האפליקציה הוא הקל יחסית – להשיג לקוחות הוא השלב היותר מורכב ובעייתי שדורש לא מעט ניסיון בשיווק אפליקציות. חברה מקצועית שמפתחת אפליקציות בעלת ניסיון עשיר תדע למנף את האפליקציה שלך לגבהים בהם תוכל להתחיל להניב רווחים.

  בניית אפליקציות לחברות

  חברה לפיתוח אפליקציות – מה חשוב בבחירת חברה לפרויקט שלך?

  בבחירת חברה לפיתוח אפליקציות, מומלץ לבחור בחברה מומלצת על ידי אחרים, בעלת אתר בית מרשים וכמובן לחוש את אנשי השיווק של החברה תוך בחינת תיק העבודות שלה. חברה בעלת ניסיון רחב בפיתוח אפליקציות ורקורד של חוות דעת טובות תקנה לך שקט נפשי, תבטיח שחזונך בידיים טובות וכמו כן תבטיח שהאפליקציה שלך תיחשף לקהל רחב של גולשים ולקוחות פוטנציאלים. בקשו מחברים או מכרים שפיתחו בעבר אפליקציה שימליצו לכם על חברה טובה. המלצות יכוונו אתכם לחברות הטובות ביותר, אלא שכבר הוכיחו את עצמכם בכל הנוגע לפיתוח אפליקציות. עם זאת, ראוי לציין שהמלצות הן בגדר המלצות – חווייתו של אחד לא בהכרח תשווה לחווייתו של אחר.

  אילו דגשים יש לשים לב אליהם בבחירת חברה לפיתוח אפליקציות?

  כדאי לשים לב לכמה דגשים בחיפוש אחר חברה לפיתוח אפליקציות למובייל. כיוון שהביקוש מניע את ההיצע, השוק רווה חברות לפיתוח אפליקציות לניידים ויש לשים לב מול איזו חברה לפיתוח הנך מתכוון לעשות עסקים. כחלק מתהליך בחירת חברה לפיתוח אפליקציות, בדוק אם החברה מונה מתכנתים שעברו קורס מזורז או שמדובר במהנדסי תוכנה.

  ראוי ומומלץ לבדוק כמה שנות ניסיון יש לחברה בתחום פיתוח תוכנה בכלל וכמה שנות ניסיון יש חברה בפיתוח אפליקציות לתחום המובייל בפרט, במידה ומתאפשר. תיק העבודות של החברה חשוב גם הוא כפי שציינו, עבור על תיק העבודות של החברה, שאל שאלות שהכנת מראש והפעל שיקול דעת. בבחירת חברה לפיתוח אפליקציות, כמו בכל אספקט אחר בחיים, אלמנט חשוב הוא האלמנט האנושי. וודא שהחברה לפיתוח מונה אנשים שנעים לעבוד עימם, בעלי יכולת הקשבה ותקשורת טובה. כידוע, כימיה טובה בינך לבין אנשי החברה שאת שירותיה תבחר לשכור, מעניקה שקט נפשי ותעזור בדחיפת הפרויקט שלך למקומות הרצויים וביעילות.

  פיתוח אפליקציות, חברות לפיתוח מובייל

  איך לתמכר אפליקציות?

  תמחור אפליקציות מובייל היא משימה לא פשוטה בכלל. מדובר למעשה במציאת שיווי המשקל הנכון שבין עלות היצור, העלויות השוטפות לבין מה שהמשתמש מוכן לשלם בפועל. לתוך כל זה, צריך גם להכניס גם רכישות בתוך האפליקציה ופרסומות. חברה לפיתוח אפליקציות בעלת ניסיון בתחום תעזור לך גם באספקט הזה. מחירן הממוצע של אפליקציות הולך ופוחת בכל פלטפורמות המובייל. הסיבה העיקרית לירידת המחירים נובעת מהיצף ההיצע והתחרות הקיימת בשוק והעובדה שמפתחי אפליקציות רבים בוחרים בדרכים חלופיות להרוויח כסף מהאפליקציה תורמת לירידת המחירים – במקום לדרוש מחיר קבוע עבור האפליקציה, מפתחים יכולים להרוויח גם ממכירות בתוך האפליקציה ומפרסומות.

  מהן היתרונות בפיתוח אפליקציה בליווי חברת Dapps:

  • Dapps מונה צוות מפתחים מיומן, אמין ושמה דגש על מציאת פתרונות טכנולוגיים יצירתיים עבור לקוחותיה.
  • יחס חם ואישי לכל לקוח. אצלנו ב- Dapps, כל לקוח הוא לקוח מועדף. חברה לפיתוח אפליקציות שמכבדת את עצמה, תכבד כל לקוח ללא קשר לגודל התקציב או היקף הפרוייקט.
  • ליווי אישי על ידי מנהל פרוייקטים מרגע כניסתך לDapps.
  • חברת Dapps תמנה עבורך מנהל פרויקט אישי שילווה אותך ויהווה מתווך לתקשורת שלך מול החברה. אנו נלווה ונדריך אותך לאורך כל תהליך הפיתוח עד לעליית האפליקציה לחנות האפליקציות וכן בתהליך שיווק האפליקציה והפקת רווחים. חברת Dapps מזמינה אותך לקבוע פגישת היכרות, ללא עלות, בה תוכל להתרשם מהידע, הניסיון וההון האנושי של חברתנו.
  • בעוד ישנן חברות פיתוח אפליקציות המתמחות בפלח שוק ספציפי, חברת  Dapps מתמחה בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון כאחד תוך שמירה על מקצועיות מקסימלית.

   

  אפליקציה למוסדות

  • פיתוח אפליקציות למוסדות ונותני שירות

  סריקה וחיפוש מידע הם השימוש הבסיסי ביותר של אפליקציות. הטלפונים החכמים מאפשרים לאנשים לשאת בכיסם את מאגר האינפורמציה הגדול ביותר בתולדות האנושות ולערוך חיפוש עבור כל מידע שיעלה על רוחם, בכל רגע נתון. אם זו לא סיבה טובה ומוצדקת לחפש חברה לפיתוח אפליקציות עבור השירות שחברה מעניקה, קשה לדעת מה כן. אנשים מכל רחבי העולם עסוקים בחיפוש אחר נותן שירות המתאים לצרכיהם בכל רגע נתון ובאופן שוטף בלתי פוסק. אם אתה נמנה בין ספקי שירות אלו, הגעת למקום הנכון. Dapps – חברה לפיתוח אפליקציות שמבינה את השוק, מבינה את הצורך האנושי ומעניקה לך, ספק השירות את הפלטפורמה המתאימה שתנגיש אותך ללקוחות פוטנציאלים.


  אפליקציה למסעדה

  • פיתוח אפליקציות למסעדות

  הכנסות רוב המסעדות מתחלקות בין קהל לקוחות קבוע וחוזר לבין קהל לקוחות חדש ששמע על המסעדה כהמלצה או לקוחות עוברים ושבים. חברה רצינית לפיתוח אפליקציות שמפתחת אפליקציה עבור מסעדה, תשאף לגעת בשני הקהלים. האפליקציה אליה תשאף החברה תספק ללקוחות הקבועים מעקב נוח אחר התפריטים השונים והמשתנים, הזמנה נוחה של מקומות ו\או משלוחים ואולי אף תדאג להציע רעיונות ייחודיים לבעל המסעדה עבור לקוחות VIP במידה ואפשרי. עבור לקוחות חדשים, האפליקציה תאפשר איתור נוח של המסעדה לפי מיקום, סגנון ומחיר בשיתוף אתרי מפות או אטרקציות הזמינות ברשת.


  אפליקציה לחנות

  • פיתוח אפליקציות לעסקים וחנויות

  כיום, עסק שמכבד את עצמו לא יכול שלא לשווק עצמו דרך אתר אינטרנט. אבל, הודות לעובדה שיותר מ-20% מהלקוחות הפוטנציאלים נמצאים דווקא בשוק הניידים, פיתוח אפליקציה לסמארטפון הוא דבר מתבקש. חברה לפיתוח אפליקציות שמבינה את הצורך, תדע להנגיש עסק שברצונו להיות זמין למשתמשי הסלולרי בכל רגע נתון. הנגשה זו יכולה לבוא לידי ביטוי במשחק, קופון, סרטון פרסומת או חנות וירטואלית של ממש המאפשרת ללקוח לבצע רכישות אונליין. מילת המפתח פה היא זמינות נוחה. חברה לפיתוח אפליקציות שמכבדת את עצמה, תדאג שהלקוח שלה יהיה זמין בכל רגע נתון עבור הלקוחות שלו לפחות כמו, אם לא יותר, מהמתחרים.

   


   

  פיתוח אפליקציות משחקים | Analytics ליישומים לנייד | פיתוח למובייל | Objective-C | פיתוח תוכנה | מפתחי אפליקציות | בניית אפליקציות | פיתוח אפליקציות | חברה לפיתוח אפליקציות