פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

אפליקציית הרשת של ווטסאפ

הצצה ראשונית לאפליקציית הרשת של ווטסאפ עבור Microsoft Edge, תכונות ועוד
אפליקציית המסרים המיידיים ווטסאפ ('WhatsApp') הפופולרית שנתמכת על ידי מגוון רחב של פלטפורמות, השיקה לאחרונה את הגרסה החדשה שלה, המאפשרת למשתמשים להשתמש באפליקציה ללא כל צורך בהרמת מכשיר המובייל.
בתחילה, ווטסאפ הוגבלה עבור פלטפורמות ספציפיות כגון פיירפוקס, ספארי, אופרה וכרום; אולם, אפליקציית הרשת עומדת לתמוך במיקרוסופט אדג' ('Microsoft Edge'), דפדפן עוצמתי חדש שהושק עבור ווינדוס 10.
כאחת האפליקציות לשליחת מסרים במובייל האהובות ביותר, אפליקציית הרשת של ווטסאפ מאפשרת לך שליחה וקבלה של טקסט או קבצי מולטימדיה דרך דפדפן כרום, אופרה, פיירפוקס וספארי כל עוד הנך משתמש באפליקציית ווטסאפ בווינדוס או מכשיר אנדרואיד.

אפליקציית הרשת עומדת לתמוך במיקרוסופט אדג'  Microsoft Edge

אם הנך משתמש בכרום, אינטרנט אקספלורר או הדפדפן החדיש 'Edge' בווינדוס 10, לעת עתה, אין לך מזל. זאת משום שמנהל מערכות במיקרוסופט חשף כי החברה עובדת כעת על הבאת ווטסאפ לתמיכה ב Edge.
על פי דיווחים ממקורות פנימיים, מביעים תקווה כי אפליקציית ווטסאפ עבור דפדפן Edge תהיה זמינה בקרוב כעדכון OS, אולם לא נמסר תאריך מדויק עבור שירות זה. בדומה, אינטרנט אקספלורר של מיקרוסופט (IE) אינו תומך באפליקציית הרשת של ווטסאפ.
טיפים להפעלת אפליקציית הרשת של ווטסאפ
על מנת לאפשר את הפעלת אפליקציית ווטסאפ בדפדפן Edge, אין צורך בהורדת אפליקציית צד שלישי. כבר כיום, רבים משתמשים בדפדפן Edge כמנוע החיפוש העיקרי שלהם. לכן, מועיל לדעת כיצד להפעיל על גביו את אפליקציית ווטסאפ.

 Microsoft-Edge-Windows10-Browser

  • שלב 1:פתיחת האפליקציה בעזרת דפדפן Edge של מיקרוסופט. באופן טבעי, כשמפעילים את ווטסאפ באופרה, כרום או ספארי, ניתן לנווט ישירות לסריקת קוד QR (מעין ברקוד דו-ממדי, שבו מקודד מידע טקסטואלי בצורה גראפית-ויזואלית, מאנגלית: 'Quick Response Code'). אולם, במיקרוסופט Edge לא ניתן למצוא את הקוד.
  • שלב 2:כדי לגשת לווטסאפ, יהיה צורך בביצוע כמה התאמות – גשו לכלי המפתח או לחצו על F12. כעט תוכלו לאתר את בקשת דפדפן Edge להפעיל את ווטסאפ.
  • שלב 3:לחצו על כפתור האמולציה.
  • שלב 4:כעת, בדפדפן Edge, תקבלו אופציה לשנות את סוכן המחרוזת, אותו תקבלו תחת אופציית 'Mode'.
  • שלב 5:אחרי שקיבלתם האופציה "סוכן המחרוזת" תחת אופציית "Mode", שנו אותו ממיקרוסופט Edge לאופרה, מוזילה של פיירפוקס או כרום. את האופציות תקבלו מהתפריט הנופל ותוכלו לבחור על פי העדפתכם.
  • שלב 6:כעת, חזרו לשלב בו ניסיתם לפתוח את אפליקציית ווטסאפ בדפדפן ורעננו את הדף. אחרי הרענון, אתם אמורים לקבל גישה לקוד QR.

אפליקציית whatsapp

על ידי ביצוע השלבים הנ"ל, תוכלו להשתמש בווטסאפ עם וינדוס 10. עם זאת, הגרסה טרם שוחררה באופן רשמי. עד אז, תוכלו להנות מאפליקציית ווטסאפ בעזרת הטריק הקטן שציינו.
במיקרוסופט טוענים שפלטפורמת OS הזו הולכת להיות הפלטפורמה המאובטחת ביותר בכל הזמנים. התוספת החדשה הזו לוינדוס הוצע במגוון מכשירים כגון טאבלטים, מחשבים נייחים, Xbox one, HoloLens ועוד רבים. התכונה הזו פותחת דלתות לחוויית משתמש טובה יותר בוינדוס 10. עכשיו שווטסאפ עושה את דרכה לדפדפן שלכם, שיחות קוליות ווידאו נעשות בקלות ובמהירות.
אם כך, למה אתם מחכים? הורידו כבר עכשיו את אפליקציית הרשת של ווטסאפ.
המשך גלישה נעימה, Dapps