פיתוח אפליקציות

קבל הצעת מחיר➘

אפליקציות מומלצות לאנרואיד – 2015

6 אפליקציות מומלצות לאנדרואיד שלא תרצו להחמיץ – 2015

אפליקציית גוגל טרנסלייט

חנות גוגל פליי

1. גוגל טרנסלייט – Google Translate

[מחיר: חינם]

אפליקציית גוגל טרנסלייט זכתה לעדכון אדיר לאחרונה. בעדכון בין היתר, עולל תכונת עדשה חדשה שמאפשרת למשתמש לכוון את מצלמת המכשיר הנייד לכל טקסט ובלחיצת כפתור, האפליקציה תבצע תרגום בזמן אמת. תכונה נוספת וחדשה היא התרגום הקולי, שבדומה לתכונת המצלמה, עוזרת בתרגום מהיר של טקסט. אם אתם זקוקים לתרגומים, אפליקציית גוגל טרנסלייט מוכיחה שוב שהיא המלכה לאנדרואיד.

אפליקציית AcDisplay

חנות גוגל פליי

2. AcDisplay

[מחיר: חינם ברכישת אפליקציות נוספות]

AcDisplay היא אפליקציה פופולרית שמתמקדת בתצוגת הודעות שמתקבלות למכשיר הסלולרי. האפליקציה תדליק את המסך רק בהתקבלה הודעה חדשה ותשאיר אותו דלוק לכמות זמן מוגדרת מראש. לאחורנה, האפליקציה עברה שידרוג לגרסה האחרונה (3.0). העדכון החדש מעניק תמיכה עבור "Lollipop" (לוליפופ), מכיל ממשק חדש ומעוצב וכן שורה של תיקוני באגים ושיפור ביצועים. נכון להיום, האפליקציה חינמית לתקופת ניסיון.

Google Now Launcher

חנות גוגל פליי

3. Google Now Launcher

[מחיר: חינם]

"הלאנצ'ר של גוגל" – Google Now Launcher מביא את חווית גוגל הנקיה (ונילה) כהתקנה פשוטה ומחליף את מסכי הבית של המכשיר בעיצוב של מסכי הנקסוס. הלאנצ’ר משלב את יישום ה-Google Now כחלק ממסך הבית (אם נרצה) ובסוויפ ימינה נוכל להגיע לכל הכרטיסיות והחיפוש המהיר של גוגל ללא צורך בללחוץ על ווידג’ט החיפוש. בנוסף, ניתן להשתמש בפקודות קוליות עם Google Now ולומר את צמד המילים “OK Google” אשר יקשיב ויבצע את רצוננו. האפליקציה עברה עדכון לא מזמן שכולל כמה אלמנטי עיצוב חומרה, כולל אנימציות, שינוי במראה הכפתורים ועוד כמה שינויים אסתטיים קטנים.

Falcon Pro 3

חנות גוגל פליי

4. פלקון פרו 3 – Falcon Pro 3

[מחיר: חינם ברכישת אפליקציות נוספות]

האפליקציה היא למעשה ממשק לאפליקציית טוויטר שמאז ששוחררה, עברה אי אלו מהמורות שדרוגים ושיפורים. הגרסה החדשה כוללת שיפור בניווט, ביצועים, עיצוב ועוד. הגרסה די חדשה וזה אומר שייתכנו באגים למיניהם, כך שאם אתם מתכוונים לנסות אותה, כדאי שתקחו זאת בחשבון. אם אתם לא מעוניינים להיתקל בבאגים, תנו למפתחי האפליקציה מעט זמן לעבוד על תיקון הבאגים.

אפליקציית לייטרום אדובי 2015 לאנדרואיד

חנות גוגל פליי

5. לייטרום – Adobe Lightroom mobile

[מחיר: הורדה חינם אבל דורשת מנוי ל- Creative Cloud]

אפליקציית לייטרום של אדובי הינה בעיקר ממשק לארגון תמונות מהנייד למחשב הנייח ולאייפד, סנכרון תמונות עם האפליקציה, שיתוף קל ונוח של כל התמונות ברשתות החברתיות ועוד. אפליקציית לייטרום עבור אנרואיד היא יחסית חדשה וכמעט כל שחרור של מותג על ידי הענקית "אדובי" זו חדשה טובה. החדשות הרעות הן שתאלצו חשבון  Creative Cloud ברגע שתקופת הניסיון תסתיים כך שאם ברצונכם לרכוש את גרסת האפליקציה המלאה, קחו זאת בחשבון.